Smart Kosova Pjes Rezerv

Çmimi: Me Marrveshje
Smart Kosova Pjes Rezerv

Detajet

Postuar
31 mars 10:32
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kemi Pjes Per Smarta 600cc, 700cc, 800cdi

Servisim Profesional Per Smart

Gjindemi ne Vranjefc Perball Zjarrfiksav.

Magjistralja Prishtinë - Podujevë

Na Kontaktoni Tel + Viber

+386 049 656 161

+377 044 898 229

Na gjeni ne Facebook !

https://www.facebook.com/SmartKosova.official/
https://www.instagram.com/SmartKosova.official/


Shpallje te ngjashme