T10 W5W 194 168 LED Auto Light 6000K White 12V

Çmimi: 7 €
T10 W5W 194 168 LED Auto Light 6000K White 12V

Detajet

Postuar
9 prill 10:57
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

2copa - T10 W5W 194 168 LED Auto Reading License Plate Light Marker Lamp Wedge Side Bulb Car Lights 6000K White 12V

Interface Type: T10 (W5W/194)
Wattage: 2W
Voltage: 12V
Lumens: 300LM
Color Temperature: 6000K - White

Per me shume kontakt ose viber: 046181215

j.mp/MerrJep


Shpallje te ngjashme