Trap tmram per peugeot partner citroen berlingo

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
16 korrik 00:26
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Trap i mram per pezho partner citroen berlingo dhe xsara picasso i ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt
Tel 044182474
Viber +38344182474


Shpallje te ngjashme