Volkswagen Tuguan 2010

Çmimi: 700 €

Detajet

Postuar
17 mars 14:25
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Disqe Volkswagen Tuguan 2010 R17 original bashke me goma


Shpallje te ngjashme