Vr6

Çmimi: 480 €
Vr6

Detajet

Postuar
1 prill 23:22
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes motorin VR6 2.8 me instalim menjaq zamajqc nuk ka qysh ka ardh prej jashtit nshplep dh3z nuk e kom motori doket shum i paqt si mrrna ashtu edhe jasht


Shpallje te ngjashme