fellne te aluminit - jaguar

Çmimi: 300 €
fellne te aluminit - jaguar

Detajet

Postuar
31 mars 18:47
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

jaguar - fellne te aluminit me goma 225 55 R 16


Shpallje te ngjashme