goma 225 45 17 te dimrit

Çmimi: 175 €
 goma 225 45 17 te dimrit

Detajet

Postuar
21 tetor 07:17
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes 4 goma 225 45 17 per dimer . 2 jan 2015 ndersa 2 jan 2012 por me numer te njejt . Gomat jan shum te mira te ardhura nga zvicra 044656060


Shpallje te ngjashme