mbajtse per bagazh universale# B M W. #

Çmimi: Me Marrveshje
mbajtse per bagazh universale#  B M W. #

Detajet

Postuar
31 mars 10:30
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

shes mbajtset universale per
BMW
MERCEDES
CITOEN
PEZHO
VOLVO
OPEL
Si dhe te gjitha veturare ku lidhja e tregerave.mbajtseve behet me shraf.bulon per ma teper

tel 044170898 dhe
0038349170898 prishtine


Shpallje te ngjashme