motorr Golf 2 1.3 benzin

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
21 janar 13:26
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

shitet motorri me menjaq filter t ajrit per golf 2 1.3 benzin me dizne 1991 18000kmh


045222065


Shpallje te ngjashme