navigacion

Çmimi: 65 €
navigacion

Detajet

Postuar
1 prill 23:28
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Navigacion prestigio RGM i ri ne kuti te instaluara hartat e reja te gjitha ne gjuhen shqipe.


Shpallje te ngjashme