Leshoj dhome me qera

Çmimi: 100 €

Detajet

Postuar
16 shkurt 14:44
Kategoria
Patundshmeri > Dhoma
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
100000000 m²

Përshkrimi

Leshojme nje dhome me qera, Kati 1 i banuar nga 2 dhoma tjera momentalisht nxont 1 dhome e lire
Dhoma ka kushte te mira perber nga 3 kauqa , shporet frigorifer , llavabo dhe banjo e perbashket cila mbahet ne nivel shume tmire


Shpallje te ngjashme