LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA

Çmimi: 10 €
LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA

Detajet

Postuar
9 shtator 10:06
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Objekti posedon 600m2 lokale dhe 1300m2 garazha qe mund te mbyllen.
Per ma shume info 044958888.
Qmimi 10 euro per m2 ndersa per garzha qmimi negociohet.
Lokali tjeter gjindet per ROOF bistro posedon 180m2.
Lokali eshte ne shitje qmimi 1800 euro per m2 ndera me qira eshte 10 euro per m2.


Shpallje te ngjashme