SHITET LOKALI 316m2 ne KALABRI te FITORJA.

Çmimi: 2.000 €
SHITET LOKALI 316m2 ne KALABRI te FITORJA.

Detajet

Postuar
14 shtator 21:56
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokali gjindet ne objektet e fitores dhe ka pamjen ne 3 anet kah rruga. Nje pjese e lokali tash mer qira prej 600 euro dhe kontraten e ka per 2 vite qe nuk bon te ndrrohet ndersa nje pjese tjeter nuk eshte nshume me qira hala.
Qmimi me kesh eshte 2000 euro per m2.
Qmimi me ndrrim eshte 2500 euro per m2.
Lokalet kan fletposeduse dhe perkthehen ne kadaster menjehere te blersi.


Shpallje te ngjashme