Shes Boksin siq shihet ne foto shum shfrytzueshm

Çmimi: 160 €
Shes Boksin  siq shihet ne foto shum shfrytzueshm

Detajet

Postuar
3 prill 23:38
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes Boksin i pershtatshem per shum lloje kafshesh apo shpendesh ka keto dimenzione 3m gjatsi 2m gjersi dhe i lart 2m Arsyja e shitjes o qe u leshu veni per ndertim te banesav dhe mduhet me hek ju mirpres


Shpallje te ngjashme