Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe

Çmimi: 90.000 €
Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe

Detajet

Postuar
30 mars 23:25
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe marketit Eli-Ab afer kurrizit me sip.78 m2 me fletposeduse perkthimi behte te noteri dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites
- Kuzhin
– 2 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Koridor,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 Viber

e-mail: [email protected]
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com


Shpallje te ngjashme