Tepo me qira 170m2 deri 500m2 3€ m2

Çmimi: 3 €
Tepo me qira 170m2 deri 500m2 3€ m2

Detajet

Postuar
30 qershor 00:06
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ofrohet Depo 170m2 deri 500m2 me qira afer spitalit amerikan (veternik ) Depoja ndodhet ne katin suteren,naltesia e depos eshte 5metra dhe eshte me ndriqim natyral dhe ka pamje nga qyteti depon ndersa eshte teresisht ne gjendje te gatshme per startimin e veprimtarive te shumta, posedon hapsire total te hapur dhe depon sipas nevojes e rregullojm sipas marrveshejes . Info:044808011


Shpallje te ngjashme