Belgian Malinois

Çmimi: Me Marrveshje
Belgian Malinois

Detajet

Postuar
7 shkurt 15:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten kelyshat, kemi meshkuj dhe femna, jane prej prinderve teper te mire, mosha 76 dite


Shpallje te ngjashme