Bulldog frëngjisht

Çmimi: 1.300 Lek

Detajet

Postuar
22 tetor 17:12
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi


Bulldog frëngjisht trajnuar mirë dhe vaksinuar me letra shëndetësore. gati per te shkuar.


Shpallje te ngjashme