Cane Corso klysh 100% rac e pastert

Çmimi: Me Marrveshje
Cane Corso klysh 100% rac e pastert

Detajet

Postuar
8 korrik 01:20
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten klysh te races Cane Corso, prinderit i kan super te mire... **

Ngjyra qe e kan kta klysh eshte e veqant ne Kosove dhe shume e rralle ne shume vende ***

Jane te lindur me daten 11 Qershor....****

Klyshqit do te dorzohen me pasaporte, me vakcinat etj etj.

Cmimi me marreveshje.

Per info tjetra kontakt ne viber : 0038349717661


Shpallje te ngjashme