Husky Siberian

Çmimi: 270 €
Husky Siberian

Detajet

Postuar
11 shkurt 10:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten Husky Siberian rrace e paster. Kane lindur ne 4 janar dhe gezojne shendet te mire, sepse kane ndenjur tere kohen brenda ne shtepi. Bashkangjitur keni foto te kelysheve dhe te prinderve te tyre. Te disponueshem jane 4 meshkujdhe 1 femër. Per me shume informacion kontaktoni ne whatsapp ose celular. Cmimi 30 mij leke te reja.


Shpallje te ngjashme