Pitbull

Çmimi: Me Marrveshje
Pitbull

Detajet

Postuar
25 mars 17:08
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Pitbull shum e ngushme dhe e urt


Shpallje te ngjashme