Pitbull Femen

Çmimi: 160 €
Pitbull Femen

Detajet

Postuar
22 shkurt 23:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet klyshi Femen Blue Fawn mosha 8jave.Me pasaport te vaksinuar te pastruar nga parazitat e mbrendshem dhe te jashtem.Per me shum ne nr 045341253 ose ne viber +38345341253.Ndrim i mundshem.


Shpallje te ngjashme