Pitbull Femna Blue

Çmimi: Me Marrveshje
Pitbull Femna Blue

Detajet

Postuar
16 shkurt 09:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten 2 Klysh femna 8jave
Pitbull Blue Fawn dhe Blue Brindle(tigras)
Me pasaport te vaksinuar te pastruar nga parazitat e mbrendshem dhe te jashtem.Per me shum nr 045341253 ose viber +38345341253


Shpallje te ngjashme