Pomeranac, një mashkull me origjinë superiore

Çmimi: Me Marrveshje
Pomeranac, një mashkull me origjinë superiore

Detajet

Postuar
6 mars 16:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Pomeranac, mashkull me origjinë superiore, 3 muajsh, vaksinuar dhe pastruar nga parazitë, copëzuar, letra eu.
Më shumë informacion në numrin e telefonit / viber +38763522535 ose nëpërmjet
FB: https://www.facebook.com/Pomeranski.Spic

Dorëzimi i mundshëm në të gjitha vendet
KRIJUES I REGJISTRUAR I SIMSTARIT NGA MOSTAR I SHKURT
Mostar, Bosnje dhe Hercegovinë


Shpallje te ngjashme