Pomeranian qentë

Çmimi: 135 €
Pomeranian qentë

Detajet

Postuar
26 shtator 16:32
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ne kemi dy qentë bukur, qentë tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi.
WhatsApp +33605800917


Shpallje te ngjashme