Postier Pigeon Pellumba

Çmimi: 200 €

Detajet

Postuar
8 shkurt 14:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten pēllumbat Postiera Vendi dhe t huaj , Sasia 20 copa ... cmim me marveshje . kontakt: +377 46 156 239. pres vetem bleres serioz


Shpallje te ngjashme