Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Qen

Çmimi: 65 €
Qen

Detajet

Postuar
4 shkurt 21:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet qeni shum i heshem,i mir per obore
I mir per shetitje,shum aktiv dhe i dashun per te lozur,per shetitje.
Mosha:1.6vjet
Wib :+38649-694-561


Shpallje te ngjashme