Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Qen malteser

Çmimi: 150 €
Qen malteser

Detajet

Postuar
24 shkurt 10:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Qeni është një vjeq , ai ka ngjyrë të bardhë, quhet Tobi , Tobi është i vaksionuar , poashtu ai ka dhe pasaporën .
Për më shum informota na telefononi .


Shpallje te ngjashme