Qeni Samoyed

Çmimi: 250 €
Qeni Samoyed

Detajet

Postuar
21 shkurt 15:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes qenin Samoyed
i vaksionuar me librez dhe cartifikat
Mosha - 3Muajsh
Gjinia - Femer


Shpallje te ngjashme