Samoyed

Çmimi: 150 €
Samoyed

Detajet

Postuar
6 shkurt 20:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet qeni samoyed i ka 1 vjet. Osht shum i dashur me njerzit dhe esht shum aktiv


Shpallje te ngjashme