Shes 6 peshqi ndrrim me qen

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
13 janar 17:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes 6 peshqi jan shum te mir dhe te zhendosh boj ndrrim me klyshShpallje te ngjashme