Shes Blet dhe mbreteresha te vitit te kaluar

Çmimi: 130 €

Detajet

Postuar
11 mars 20:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

bletet jan 1 kateshe te vitit te kaluar jan te trajtuara me rregull dhe jan ne gjendje shum te mir.


Shpallje te ngjashme