Shes gjelat dhe pulat të racës brahma

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
19 janar 13:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes gjelat dhe pulat të racës brahma mundë të na kontaktoni edhe në viber +37744539029


Shpallje te ngjashme