Shes qen haski klysh

Çmimi: 40 €

Detajet

Postuar
14 dhjetor 21:05
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes 5 haski klysh (4 femra dhe 1 mashkull) nenen e kane haski te paster , mund te shikoni fotografite.


Shpallje te ngjashme