Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shitet kafazi

Çmimi: 50 €
Shitet kafazi

Detajet

Postuar
13 janar 14:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet kafazi per qen dhe mace.Çmimi 50 euro.


Shpallje te ngjashme