Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shitet klyshi

Çmimi: 40 €

Detajet

Postuar
5 janar 15:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet klyshi gjinia femen shum i mir per shpi i dashun dhe agresiv per t'huajt per mashum kontakto nviber


Shpallje te ngjashme