akita

Çmimi: Me Marrveshje
akita

Detajet

Postuar
31 mars 17:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

shes akiten mashkull qeni ika rreth 1 vit egjys qeni ka te gjidha kontrollat veterinare dhe te gjitha vakcinat eshes per arsye se nuk kam koh mu marr meto qeni osht shum imir 100% rac e paster pres bleres serioz. mund te me kontaktoni ne 044886356 ose ne viber +37744886356


Shpallje te ngjashme