Kemi Bandasha te kamionetave dhe te kombave

Çmimi: Me Marrveshje
Kemi Bandasha te kamionetave dhe te kombave

Detajet

Postuar
3 shkurt 22:40
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kemi bandasha te kamionetave Lt mercedes-sprinter T4 iveco Te kombave T4 T3 mercedes vito etj
Lt iveco mercedes-sprinter T5 T4 krafter kamionet


Shpallje te ngjashme