Punojm me bager

Çmimi: Me Marrveshje
Punojm me bager

Detajet

Postuar
1 prill 22:27
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
33-43

Përshkrimi

Punojm me bagera te mdhej skip dhe mini bagera kryjm te gjitha punt sipas marrveshjes prishum shtepija te vjetra hapum podruma hapaum kanalla ne qfardo dimenzioni dhe ne qfardo fellsije etj.


Shpallje te ngjashme