Punom me bagera dhe mini bager

Çmimi: Me Marrveshje
Punom me bagera dhe mini bager

Detajet

Postuar
1 prill 22:33
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
33-43

Përshkrimi

Punojm me bagera dhe mini bager edhe me skip kryjm te gjitha punet qe kryhen me makineri


Shpallje te ngjashme