shtepi ne prishtine 170m2 me 3.5 ari oborr

Çmimi: 75.000 €
shtepi ne prishtine 170m2 me 3.5 ari oborr

Detajet

Postuar
13 qershor 22:51
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
11 17

Përshkrimi

Shes shtepine ne rrugen 27 nentori afer hotel princi arbrit Prishtine shtepia ka 3 ari e gjys oborr .shtepia eshte dy kateshe plan modern kati par banjo kuzhine dhe sallon katid dyte 3 dhoma banjo terasa koridori .shtepia eshte e posa ndertuar perkthimi i menjehershem nr kontaktues+383 44 231 156


Shpallje te ngjashme