Pune me bager kamion dhe valak

Çmimi: Me Marrveshje
Pune me bager kamion dhe valak

Detajet

Postuar
14 prill 20:17
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

* Punojmë te gjitha punët me bager
* bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bagerit
* bejme ngjeshjen e dheut dhe te zhavorit me cilinder ngjeshes ( valak )


Shpallje te ngjashme