Punojm me bagera dhe kamiona

Çmimi: Me Marrveshje
Punojm me bagera dhe kamiona

Detajet

Postuar
4 shkurt 19:38
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Punojm te gjitha punet me bager dhe kamiona ju mirpresim +37744779723 044779723
044190103
+37744270862

Ju mirpresim


Shpallje te ngjashme