Punojm me bagera dhe min bager

Çmimi: Me Marrveshje
Punojm me bagera dhe min bager

Detajet

Postuar
6 janar 11:40
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Punojm me bagera me skip dhe mini bager bejm prishjet e shtepijav bejm hapjen e bodrumav kanale te ndryshum dhe rrafshime te oborrev dhe te gjitha punet qe kryhen me mjete ne i kryjem


Shpallje te ngjashme