Punojmë me Bagera Dhe Transport

Çmimi: Me Marrveshje
Punojmë me Bagera Dhe Transport

Detajet

Postuar
23 janar 13:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kryejmë keto sherbime
Rrmihjen e kanallave
Rrëzimin e shtepive
Transport


Shpallje te ngjashme