SCANIA - R420 - JUMBO

Çmimi: Me Marrveshje
SCANIA - R420 - JUMBO

Detajet

Postuar
2 shkurt 17:38
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

- SCANIA R420
- JUMBO
- VITI PRODHIMIT 2009
- NE GJENDJE TE RREGULLT
- SHITET DHE VEQ RIMORKIO

- INFO 049764264


Shpallje te ngjashme