Transport Me Shiper dhe me KRAN t\'Fort \'EUROSHPED1

Çmimi: Me Marrveshje
Transport Me Shiper dhe me KRAN t\'Fort \'EUROSHPED1

Detajet

Postuar
25 qershor 15:11
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
Scania
Modeli
R380

Përshkrimi

Transport me shliper deri 25t
me rimorkio speciale
Ngarkim Shkarkim e sendev me pesh të madhe ME KRAN


Shpallje te ngjashme