Shlep-marimang sherbime 24H 044 425 793

Çmimi: Me Marrveshje
Shlep-marimang sherbime 24H 044 425 793

Detajet

Postuar
2 shkurt 15:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Autobartje 24H Te gjitha llojet e veturave
Ne Kosove si dhe jash vendi
Punojm me kran pesha Te ndryshme deri 4t
Kontakto;
044 425 793
049 324 124


Shpallje te ngjashme