2 kompjutera HP DC 7900

Çmimi: 125 €

Detajet

Postuar
15 mars 02:36
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes 2 kompjutera te njejt ne gjendje perfekte per Zyre apo shtepi me keto performanca:

Modeli: HP DC7900 Tower

Ram memory - 4gb (800Mhz)

Procesori - Intel® Core™2 Quad Processor Q9400
6M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB

Kartela grafike - Intel Chipset Q45

Harddisk - 80gb SATA

CD/DVD

Kompjuterat jane te formatizuar Windows 7 64 bit Full Activated, dhe ne gjendje perfekte per me shume info kontakt ne tel ose viber

Te pershtatshem per Zyre,shtepi,call center etj

Tel: 049522540
Viber: +38349522540