2 kompjutere,1 workstation dhe 1 desktop se bashku

Çmimi: 600 €
2 kompjutere,1 workstation dhe 1 desktop se bashku

Detajet

Postuar
21 maj 08:53
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

1 Desktop:
RAM= 24GB,
SSD= 120GB,
CPU= Intel Core i7 920 2.66GHz LGA 1366 130W,
Motherboard= ASUS P6T Deluxe V2 ATX Intel
GPU= HIS Hightech Radeon HD 4870 H487QT1GP IceQ 4+ Turbo Video Card,
CASE= APEVIA X-Plorer ATXB8KLW-AL Black/Silver Computer Case With Side Panel Window

+ 6GB(3x2GB) RAM bonus
-----------------------------------------------------------------------
1 HP Workstation:
RAM= 8GB,
SSD= 120GB,
CPU= 2xXeon e5410 2.33 GHz


Shpallje te ngjashme